меблі з дерева на замовлення

20 років

виготовляємо елітні якісні меблі
на замовлення

2 РОКИ

гарантії на наші вироби,
післягарантійне обслуговування

1200 м2

власної виробничої бази в центрі Києва

10 ДНІВ

від дзвінка нам до готового дизайн
проекту Ваших меблів
комплексне оформлення будинку
спальня з дерева
кухня з дерева
сходи на замовлення
двері з масиву дерева
євровікна з дерева

Меблі з дерева на замовлення

delimiter image

ТМ “Золотий перетин” виготовляє елітні меблі з дерева в Києві на замовлення. Наш багаторічний досвід роботи в галузі виробництва меблів з дерева дозволяє нам створювати по істині авторські і величні вироби. На всі наші вироби ми даємо гарантію якості. Ми знаходимо індивідуальний підхід до вирішення завдання будь-якої складності.

При виробництві меблів з дерева використовуємо виключно екологічно чисті матеріали, а кожен виріб проходить ретельний контроль якості на всіх етапах нашими кваліфікованими фахівцями. Звернувшись в компанію “Золотий Перетин”, Ви будете приємно здивовані нашим найвищим сервісом і ексклюзивним якістю меблів з дерева.

Меблі з натурального дерева

Першим показником витонченості особистого смаку власника будинку є меблі з натурального дерева. Деревину століттями використовували для виготовлення меблів на замовлення для вершини суспільства. Натуральне дерево – це найкращий матеріал, який готується від природи, довговічний і естетично прекрасний.

Саме меблі з натурального дерева привносять в Ваш інтер’єр той неповторний домашній затишок і тепло, які недоступні штучним матеріалам.

Якщо Ви по-своєму унікальні, є яскравою особистістю або займаєте відповідальну посаду, володієте бізнесом або ж користуєтесь високим авторитетом у суспільстві, – тоді звичайні заводські вироби не для Вас. Завдання меблевої фабрики – догодити всім споживачам. Наше завдання – догодити особисто Вам.

Унікальні люди просто зобов’язані бути власниками унікальних і натуральних речей. Розкіш і ексклюзивність Вашому будинку забезпечує оригінальний інтер’єр, який ми створюємо, виготовляючи неповторний меблевий ансамбль.

При виробництві меблів на замовлення ми використовуємо дуб, ясен, черешню, червоне дерево та інші цінні породи деревини. Ми створюємо шедеври мистецтва спеціально для Вас.

Найпопулярнішими на сьогодні є меблі з дуба та ясена. Дубові меблі, а також меблі з ясена, з масиву червоного дерева розкішно виглядають як в одиничних елементах, так і в якості комплексних рішень. Меблі з ясена відрізняються своїм характерним малюнком, який робить їх надзвичайно «легкими», а також позбавляє перевантаженості або «тяжкості».

Приміщення, укомплектоване меблями з ясена, виглядає світлим і невагомим. У свою чергу, меблі з дуба виглядають елітно, незалежно від місця використання: будь-то інтер’єр спальні, передпокої, кухні або кабінету.

Меблі з масиву дерева

Меблі з масиву – це оброблені полотна деревини, з яких і вироблено сам виріб. Масив дерева виготовляється виключно з цільної деревини без використання деревних відходів. При замовленні меблів з масиву натурального дерева ТМ “Золотий Перетин” використовує ретельно відібрані полотна деревини, завдяки цьому кожен виріб не містить вад.

Меблі з масиву величні і міцні. «Золотий Перетин» виробляє меблі з дерева різних порід деревини. Наша столярна мануфактура майстерно обробляє не тільки класичні породи дерева. Наші майстри володіють мистецтвом роботи з такими породами деревини, як мирт, карельська береза, вільха, клен, акація, амбойна, берест, ільм …

Як зробити замовлення меблів з дерева

Для замовлення елітних меблів з дерева Вам достатньо нам зателефонувати. Ми професійно проконсультуємо, порекомендуємо оптимальне рішення для Вашого затишку і комфорту. Меблі з натурального дерева підкорили своєю природною красою і вишуканістю серця любителів мистецтва. Оточіть себе цією красою і Ви. Не відкладайте комфортне життя на завтра. Замовляйте меблі з натурального дерева в Києві в «Золотий Перетин».

унікальне оздоблення
Якісне виготовлення дерев’яних меблів передбачає високий рівень використовуваних в роботі матеріалів. Поєднання масиву з іншими матеріалами дозволяє створювати неповторні предмети меблів. Кожне замовлення ми виконуємо індивідуально: розробляються ескізи, креслення, продумуються всі деталі оздоблювальних елементів.
ГРАМОТНЕ ПРОЕКТУВАННЯ
У виготовленні дерев’яних меблів проектування відіграє вирішальну роль. Наші проектувальники ретельно виконують всі виміри, обчислення, розрахунки, враховують геометрію приміщення. Завдання технолога – врахувати всі нюанси, щоб виріб на ескізі перетворився на затишний і функціональний елемент Вашого інтер’єру.
якісна сировина і матеріали
Ми виготовляємо для вас меблі з масиву на замовлення з найміцніших порід деревини. Кожна дошка, брус і всі матеріали для обробки дерева ретельно підбираються і перевіряються нашими співробітниками. Відповідальний підхід до виробничого процесу приносить очікуваний результат, і меблі служать Вам довгі роки.
ГАРАНТІЇ
ТМ «Золотий перетин» надає 2 роки гарантії на всі вироби, а також довічне сервісне обслуговування. За 20 років роботи на ринку України ми зарекомендували себе, як надійний виробник якісних меблів з натурального дерева. Власне виробництво, укомплектований штат, багаторічний досвід роботи дозволяє нам виконувати будь-яке Ваше бажання.