Гардеробна на замовлення

delimiter image

Гардеробна на замовлення з натурального дерева, виготовлена ТМ «Золотий Перетин», – це сучасний, високоякісний меблевий виріб. Гардеробна кімната займає частину простору приміщення, тому проектуванням гардеробної можуть займатися виключно професіонали меблевої індустрії і дизайнери. У нашій роботі ми застосовуємо тільки такий підхід до замовлень.

Всі меблі для гардеробної виготовляються за унікальними авторськими ескізами. При замовленні гардеробної ми враховуємо геометрію приміщення і всі Ваші побажання. При виготовленні меблів для гардеробної кімнати застосовуються тільки екологічно чисті матеріали, дорога імпортна фурнітура та точний розрахунок.

Переваги гардеробної кімнати в приміщенні очевидні, адже стає можливим оптимізувати зберігання одягу та речей. При цьому зовнішній вигляд гардеробної гармонійно доповнює Ваш інтер’єр.

Унікальне планування вбудованих шаф гардеробної кімнати дозволяє набагато ефективніше використовувати простір, а також вмістити предмети різних габаритів.

Гардеробна з дерева на замовлення – це єдине правильне рішення при проектуванні гардеробної кімнати. «Золотий Перетин» виготовляє меблі для гардеробної будь-якого рівня складності. Замовляйте елітну гардеробну з дерева у нас!

Переваги гардеробної кімнати з натурального дерева

delimiter image
екологічно чисті матеріали
міцність дерева
унікальні дізайнерські рішення
зовнішний вигляд виробу з дерева

6 причин замовити гардеробну «Золотий Перетин»

delimiter image
Власне виробництво
Ми не працюємо з підрядниками. Все робимо самі – від замірів, ескізів до установки. «Золотий Перетин» – це злагоджений колектив професіоналів. Звернувшись до нас, – Ви переконаєтеся, наскільки легко і приємно працювати з компетентною фабрикою. З нами Ви відчуваєте себе впевненими в позитивному результаті.
Відкритість процесу виробництва
 Ви завжди в курсі того, що відбувається. Знаєте, який матеріал використовується, скільки часу займає виготовлення кожного проміжного етапу. Якщо Вам цікаво, з задоволенням розповімо про більш дрібних деталях роботи. Ми любимо ділитися нашим досвідом з Вами і любимо Вас чути, таким чином можна домогтися оптимального результату. Ставку робимо на індивідуальність кожного виробу, обговорюємо з Вами всі варіанти
Розробка дизайн-проекту
Ви хочете замовити гардеробну, але лише приблизно її собі уявляєте? Наш Художник створить дизайн-проект, в ньому врахує всі Ваші побажання, а наша фабрика його втілить в реальність. На ескізі Ви бачите готову кухню ще до того, як ми її виготовимо. Це дозволяє вносити правки на початку проекту і досягти кращого результату.
комплексне оформлення
Наша компанія спеціалізується на комплексному виконанні робіт з виготовлення меблів з дерева. У нас Ви можете замовити від тумби до меблів для всього будинку. У комплексному вирішенні враховується існуюче настрій приміщення, Ваші побажання та очікування. При комплексному замовленні Ви отримуєте цілий і унікальний дизайн приміщення
консультації
У разі, коли у Вас є проект гардеробної, але Ви не впевнені у виборі матеріалу, ми підберемо разом з Вами оптимальний варіант. «Золотий Перетин» має 20-ти річний досвід робіт у виробництві меблів. У нас працюють найкращі технологи. Наша позиція – Замовник має право знати кожен виробничий нюанс, тому ми з радістю проводимо консультації.
Досвід роботи
Наша фабрика працює на ринку з 1994 року. Ми ділимося нашим досвідом з Вами. Ваші бажання для нас – закон. А наше портфоліо – наша гордість. Високий рівень сервісу і наш професіоналізм Вас приємно здивують. Зверніться до нас і переконаєтеся в цьому самі.

уточнити вартість Ви можете, зателефонувавши по одному з номерів:

+38 (067) 238-21-71 +38 (044) 223-23-51