Дерев’яні меблі

кухня з дерева
прихожа на замовлення
меблі для дитячої
меблі для кабінету
меблі для ванної кімнати
комплексне оформлення інтер'єру
сходи з дерева
меблі для спальні на замовлення
двері з масиву дерева
вхідні двері з дерева
окремі елементи меблів
дерев'яні вікна на замовлення

Дерев’яні меблі на замовлення

delimiter image

«Золотий Перетин» займається виготовленням дерев’яних меблів на замовлення в Києві. Дерев’яні меблі за своїми якостями істотно відрізняється від меблів з штучних матеріалів. Завдяки тому, що за нашими плечима багаторічний досвід у виробництві меблів, ми в змозі виготовити дерев’яний виріб будь-якої складності.

Жоден інтер’єр приміщення не обходиться без меблів. Саме меблі забезпечує той затишок, комфорт і зручність, які так необхідні будь-якому приміщенню. У всьому розмаїтті матеріалів гурмани віддають перевагу дерев’яних меблів. Дерев’яні меблі споконвіку славилася своїм благородством, елегантністю і довговічністю.

«Золотий Перетин» володіє всім необхідним, щоб виготовити такий дерев’яний виріб, який з оптимальною гармонією доповнить інтер’єр Вашого будинку.

Дерев’яні меблі має свою філософію і енергетику. Роботу з деревом можна порівняти з живим організмом. У деревини є свій вік, етапи росту і старіння, зменшення обсягу, зміни структури.

Завдання меблевої мануфактури – зупинити життєві процеси деревини, що можна порівняти з натисканням кнопки «пауза», і передати все красу матеріалу дерев’яних меблів.

При детальному розгляді дерев’яних меблів видно її природний забарвлення, структура волокон, гармонійні переходи. Все це зближує нас з первозданністю природи.

Компанія «Золотий Перетин» виготовляє дерев’яні меблі в Києві з різних цінних порід деревини. Серед найбільш затребуваних порід деревини: дуб, сосна, вільха, берест, черешня. Кожна з порід деревини відрізняється індивідуальними властивостями, в тому числі кольором, щільністю, структурою волокон.

Ці якості враховуються при розробці концепції інтер’єру приміщення.

Дерев’яні меблі продаються у вигляді готових виробів або виробляються на замовлення.

Дерев’яні меблі на замовлення або готове рішення?

Це питання задає собі кожен покупець меблів, коли є необхідність меблювати приміщення. Безумовно, на рішення купити готові меблі або виготовити її, впливає ряд факторів. Дерев’яні меблі на замовлення в Києві або іншому місті України коштує дорожче, ніж готове дерев’яне виріб. Обумовлено це тим, що при замовленні меблів з дерева застосовується індивідуальний і авторський підхід до задачі.

Дерев’яні меблі, виготовлені на замовлення, на порядок елегантніше і якісніше. Адже при фабричному і масовому виробництві дерев’яних меблів застосовується шаблонний підхід, віддається більше данина моді, ніж бажання зробити щось унікальне. При масовому виготовленні дерев’яних меблів не рідкісні випадки бракованих партій, а також недовговічності вироби.

При замовленні дерев’яних меблів в компанії «Золотий Перетин» процес починається з обговорення концепції виробу, його філософії, після цього наш висококваліфікований художник намалює унікальний ескіз майбутнього виробу. І тільки після узгодження всіх нюансів ми приступаємо до виготовлення. В результаті, дерев’яні меблі, вироблена нами, на 100% відповідає задумом, Ви отримуєте унікальний продукт, якого немає на кухні або в спальні Ваших знайомих.

Замовивши дерев’яні меблі в «Золотий Перетин», Ви отримуєте по-справжньому автентичне і високоякісний виріб. Наш багаторічний досвід дозволяє створювати меблевий шедевр, потрапивши навіть самому примхливому Замовнику.

Виготовлення дерев’яних меблів – це трудомісткий процес, і він дійсно того варто. Дерев’яні вироби прослужить вам багато років.