Дитячі спальні на замовлення

delimiter image

При замовленні спальні для дітей ми враховуємо стать, вік і захоплення дитини. Її потреби в кольорах, формах, потреба в конкретних функціональних речах.

Для маленьких дітей ми створюємо безпечні меблі, де всі гострі кути будуть приховані. Для дітей старшого віку – меблі солідніше, щоб вони відчували, що до них ставляться, як до дорослих. Якщо є предмети, які повинні бути в спальні Вашої дитини – вони там будуть. Ми вміємо робити меблі доречними.

Всі меблі будуть відповідати загальному стилю будинку / квартири.

Якщо у Вас кілька дітлахів, ми запропонуємо Вам варіант спільної спальні або ж індивідуальні проекти. У спільній спальні будуть незримо розділені зони особистого простору, а також – у них буде загальне місце.

Ми виробляємо красиві і функціональні ліжка, облаштовуємо кожній дитині тумбу або шафку для зберігання особистих речей. Ваші діти будуть щиро радіти новій спальні. Адже це мрія будь-якої дитини – мати гарну свою кімнату, яка грає роль фортеці для дитини, де вона в безпеці і затишку.

Переваги дитячих кімнат з натуралього дерева

delimiter image
екологічно чисті матеріали
міцність дерева
унікальні дізайнерські рішення
зовнішний вигляд виробу з дерева

6 причин замовити меблі для дитячої кімнати «Золотий Перетин»

delimiter image
Власне виробництво
Ми не працюємо з підрядниками. Все робимо самі – від замірів, ескізів до установки. «Золотий Перетин» – це злагоджений колектив професіоналів. Звернувшись до нас, – Ви переконаєтеся, наскільки легко і приємно працювати з компетентною фабрикою. З нами Ви відчуваєте себе впевненими в позитивному результаті.
Відкритість процесу виробництва
 Ви завжди в курсі того, що відбувається. Знаєте, який матеріал використовується, скільки часу займає виготовлення кожного проміжного етапу. Якщо Вам цікаво, з задоволенням розповімо про більш дрібних деталях роботи. Ми любимо ділитися нашим досвідом з Вами і любимо Вас чути, таким чином можна домогтися оптимального результату. Ставку робимо на індивідуальність кожного виробу, обговорюємо з Вами всі варіанти
Розробка дизайн-проекту
Ви хочете замовити меблі для дитячої спальні, але лише приблизно її собі уявляєте? Наш Художник створить дизайн-проект, в ньому врахує всі Ваші побажання, а наша фабрика його втілить в реальність. На ескізі Ви бачите готову дитячу спальню ще до того, як ми її виготовимо. Це дозволяє вносити правки на початку проекту і досягти найкращого результату.
комплексне оформлення
Наша компанія спеціалізується на комплексному виконанні робіт з виготовлення меблів з дерева. У нас Ви можете замовити від тумби до меблів для всього будинку. У комплексному вирішенні враховується існуюче настрій приміщення, Ваші побажання та очікування. При комплексному замовленні Ви отримуєте цілий і унікальний дизайн приміщення
консультації
У разі, коли у Вас є проект дитячої спальні, але Ви не впевнені у виборі матеріалу, ми підберемо разом з Вами оптимальний варіант. «Золотий Перетин» має 20-ти річний досвід робіт у виробництві меблів. У нас працюють найкращі технологи. Наша позиція – Замовник має право знати кожен виробничий нюанс, тому ми з радістю проводимо консультації.
Досвід роботи
Наша фабрика працює на ринку з 1994 року. Ми ділимося нашим досвідом з Вами. Ваші бажання для нас – закон. А наше портфоліо – наша гордість. Високий рівень сервісу і наш професіоналізм Вас приємно здивують. Зверніться до нас і переконаєтеся в цьому самі.

уточнити вартість Ви можете, зателефонувавши по одному з номерів:

+38 (067) 238-21-71 +38 (044) 223-23-51