Спальні з дерева на замовлення

delimiter image

«Золотий Перетин» виробляє елітні спальні з дерева в Києві. Кожна спальня з натурального дерева створюється на замовлення і спеціально для Вас з урахуванням всіх Ваших побажань. Спальня з масиву – це майстерне творіння для людей з витонченим смаком і високими вимогами до якості.

Дивіться авторський дизайн спальні з масиву дерева в нашому Портфоліо. Коли Ви звертаєтеся в «Золотий Перетин», щоб купити спальню з дерева, Вам не доведеться робити вибір з каталогу. У нас немає стандартних «товарів» і типорозмірів. Спальні з дерева на замовлення на 100% унікальні.

Кожну спальню з масиву ми виготовляємо індивідуально за оригінальними ескізами. Ескіз проекту створюється нашими художниками від руки після того, як ми з’ясуємо всі Ваші побажання. Всі спальні виробляються з натурального дерева в єдиному екземплярі на замовлення і ніколи не повторюються.

Здоровий сон і спальні з дерева

Міцний і здоровий сон дуже важливий для хорошого самопочуття. Особливо, якщо Ваш спосіб життя вимагає багато сил і енергії. В цьому випадку спальня з дерева на замовлення – єдине правильне рішення. У спальні з масиву повинні бути близькі до смаку і вподоби людини предмети, адже третину свого життя він проводить уві сні.

Гарнітурні корпусні меблі можуть лише частково виконати це завдання. Спальні з дерева на всі сто відсотків відображають риси характеру Власника. Це ті чинники, які ми враховуємо при проектуванні і розробці дизайн проекту спальні. В результаті Ви стаєте власником меблів для спальної кімнати, в якій Вам комфортно і затишно.

Спальні на замовлення або готова спальня

При побудові дизайн проекту інтер’єру особлива увага приділяється спальні. У разі, коли Ви стоїте перед вибором: купити готову спальню (корпусні) або спальню на замовлення, необхідно розуміти, що корпусні спальні виробляються масово. Готова спальня – це не авторське рішення. При фабричному виробництві спалень середнього сегмента використовуються не довговічна фурнітура та другосортні матеріали. За дизайном така спальня не буде гармонійно виглядати в інтер’єрі.

Спальні на замовлення – це повна протилежність готовим спальнях. При виборі спальні на замовлення з’являється можливість на 100% догодити будь-якому капризу Замовника, така спальня буде відповідати дизайн проекту. При виробництві спальні на замовлення використовуються дорогі матеріали з цінних порід дерева і дорога фурнітура.

Фурнітура для спальні з дерева

У кожній спальні є дрібниці, які непомітні на перший погляд, але при цьому неймовірно важливі. Фурнітура: замочки, ручки, петлі і декоративні елементи.

Це те, що незримо задає настрій в спальне кімнаті, а також забезпечує надійність меблів. Коли всі елементи підібрані зі смаком, ідеально підігнані по розмірах і злагоджено працюють разом, – народжується ідеальна меблі, яка з роками стає старою, а антикварної.

Дерев’яні меблі для Вашої спальні тільки зростає в ціні з часом. Ваші діти стануть щасливими володарями унікальних виробів, які увійдуть до переліку сімейних реліквій.

Переваги спальні з натурального дерева

delimiter image
екологічно чисті матеріали
міцність дерева
унікальні дізайнерські рішення
зовнішний вигляд виробу з дерева

6 причин замовити меблі для спальні «Золотий Перетин»

delimiter image
Власне виробництво
Ми не працюємо з підрядниками. При замовленні спальні з дерева ми все робимо самі – від замірів, ескізів до установки меблів для спальні. «Золотий Перетин» – це злагоджений колектив професіоналів. Звернувшись до нас, – Ви переконаєтеся, наскільки легко і приємно працювати з компетентною фабрикою. З нами Ви відчуваєте себе впевненими в позитивному результаті.
Відкритість процесу виробництва
Ви завжди в курсі процесу виготовлення меблів для спальні. Знаєте, який матеріал використовується, скільки часу займає виготовлення кожного проміжного етапу. Якщо Вам цікаво, з задоволенням розповімо про більш дрібних деталях роботи. Ми любимо ділитися нашим досвідом з Вами і любимо Вас чути, таким чином можна домогтися оптимального результату. Ставку робимо на індивідуальність кожного виробу.
Розробка дизайн-проекту
Ви хочете замовити меблі для спальні, але лише приблизно її собі уявляєте? Наш Художник створить дизайн-проект, в ньому врахує всі Ваші побажання, а наша фабрика його втілить в реальність. На ескізі Ви бачите готові меблі для спальні ще до того, як ми її виготовимо. Це дозволяє вносити правки на початку проекту і досягти найкращого результату.
комплексне оформлення
Наша компанія спеціалізується на комплексному виконанні робіт з виготовлення меблів з дерева. У нас Ви можете замовити від тумби до меблів для всього будинку. У комплексному вирішенні враховується існуюче настрій приміщення, Ваші побажання та очікування. При комплексному замовленні Ви отримуєте цілий і унікальний дизайн приміщення
консультації
У разі, коли у Вас є проект спальні, але Ви не впевнені у виборі матеріалу, ми підберемо разом з Вами оптимальний варіант. «Золотий Перетин» має 20-ти річний досвід робіт у виробництві меблів. У нас працюють найкращі технологи. Наша позиція – Замовник має право знати кожен виробничий нюанс, тому ми з радістю проводимо консультації.
Досвід роботи
Наша фабрика працює на ринку з 1994 року. Ми ділимося нашим досвідом з Вами. Ваші бажання для нас – закон. А наше портфоліо – наша гордість. Високий рівень сервісу і наш професіоналізм Вас приємно здивують. Зверніться до нас і переконаєтеся в цьому самі.

уточнити вартість Ви можете, зателефонувавши по одному з номерів:

+38 (067) 238-21-71 +38 (044) 223-23-51