Меблі для кабінету на замовлення

delimiter image

Коли за службовим обов’язком Вам доводиться працювати вдома, у Вас виникає потреба обладнати робочий кабінет, який би відповідав всім Вашим вимогам. «Золотий перетин» виготовить меблі для кабінету, в якому Ви зможете ефективно працювати, а також відчувати себе комфортно і затишно.

При виробництві меблів для кабінету ми використовуємо натуральні матеріали, а саме – дерево, бо кабінети з натурального дерева найякісніші.

Кабінет з дерева як візитна картка

Основна функція ділового кабінету – створення робочої обстановки. Але, якщо Ви проводите тут зустрічі з клієнтами і партнерами, ділові переговори, тоді зовнішній вигляд обстановки повинен працювати на Вас.

Адже чим більш респектабельніші кабінети з масиву дерева, тим охочіше будуть з Вами співпрацювати. Зовнішній вигляд приміщення створює перше враження про його власника. Тому, зверніть особливу увагу на меблі для кабінету з дерева. Саме дерево підкреслює Вашу серйозність, діловий підхід та високий статус, викликають у гостей повагу.

Особистий кабінет з дерева – це не тільки робоче приміщення. Це одна з найбільш особистих кімнат в будинку. Адже саме тут Ви розкриваєте свій потенціал. Тому, обстановка повинна стимулювати творчий процес, не відволікати від основного завдання.

Ми із задоволенням створимо для Вас найкращий кабінет з дерева вищого сорту. Звертайтеся в компанію «Золотий Перетин» і ми разом створимо прекрасне приміщення для Вашої ділового життя!

«Золотий перетин» пропонує виготовити кабінет з дерева на замовлення. Величезний вибір дизайнерських рішень для оптимального облаштування якісного робочого кабінету, індивідуальний підхід.

У нас Ви знайдете рішення таких задач, як комплексне оформлення простору і виготовлення окремих предметів меблів. Зв’яжіться з нашими фахівцями прямо зараз для отримання додаткової інформації.

Ми створимо для Вас індивідуальний дизайн-проект кабінету, який стане відповіддю на всі Ваші ділові запити.

Переваги кабінету з натурального дерева

delimiter image
екологічно чисті матеріали
міцність дерева
унікальні дізайнерські рішення
зовнішний вигляд виробу з дерева

Особливості кабінету з дерева

delimiter image
 • Ділова атмосфера

  Кабінет успішної людини повинен і виглядть відповідно. Стримано і дорого одночасно. Створити таку обстановку нелегко, це вимагає вміння і досвіду, а також – дещицю вродженого чуття стилю і смаку. Наші майстри вже багато років створюють такі обстановки з дерева, в яких комфортно працювати, проводити ділові зустрічі і займатися особистими справами. Тут повинні бути деталі, які привертають увагу, але не опановують ім. Колір меблів повинен бути не надто світлим, не дуже темним. Меблів має бути достатньо, але вона не повинна займати занадто багато простору. Це дуже тонка грань, між елегантністю і незавершеністю або кітчем. Ми допоможемо Вам знайти цей ідеальний баланс і створимо відмінний кабінет.

 • Авторитетний зовнішній вигляд

  Також вся обстановка кабінету повинна говорити про те, що тут працює серйозна людина, професіонал своєї справи, відповідальний і надійний. Звичайно, про Ваших ділових якостях говорять Ваші справи і досвід, але ніхто не ожет заперечувати факт зовнішнього вигляду. «Зустрічають по одягу …», а меблі та обстановка – це одяг Вашого будинку. І її оцінюють. Ось і облаштування кабінету також оцінюється Вашими відвідувачами. Вони несвідомо звертають увагу на меблі, шафи, стіл, стільці. Чи є жівіе квіти, яка деревина використовувалася. «Золотий Перетин» знає, як знайти гармонію між Вашим комфортом і бізнес-комфортом.

 • гармонійне поєднання

  У готову обстановку, де вже існує своя атмосфера, ми сміє відмінно створити меблі, яка стане продовженням заданої теми. Обраний спочатку стиль знайде відображення у Вашій нових меблів з дерева для кабінету.

 • Багатство текстур, МАЛЮНКІВ І ВІДТІНКІВ ДЕРЕВА

  Дерев’яні кабінети надзвичайно розкішних навіть в стилі мінімалізму. Адже кожне дерево має неповторний малюнком, який виглядає елегантно і дорого. Навіть прості форми, чіткі лінії наповнюються специфічної харизмою деревини, її потужністю. «Золотий Перетин» пропонує Вам вибір з безлічі порід відмінного дерева: клен, вільха, дуб, модрина, сапелле, акація, червоне і чорне дерево. І це ще не вся деревина, з якої ми майстерно справляємося. Крім цього, кожне дерево можна трохи змінити спеціальними лакофарбовими просоченнями, надавши йому неймовірні відтінки. Вибирайте той, який Вам більше до смаку.

 • МІЦНІСТЬ, НАДІЙНІСТЬ, вологостійкість і довговічність

  Деревина, підготовлена нами, володіє всіма якостями, які затребувані на ринку виробів з дерева: вона міцна, стійка до зовнішніх пошкоджень і змін зовнішнього світу. Меблі, створювана в майстерні «Золотий Перетин» відповідає всім запитам навіть найсуворіших критиків. Надійна, красива, елегантна, Ваша меблі будуть радувати Вас, Ваших дітей та онуків своєю первозданною красою. Її природна надійність підкріплена різними древообрабативающімі засобами на натуральній основі, які ми використовуємо в роботі.

6 причин замовити кабінет «Золотий Перетин»

delimiter image
Власне виробництво
Ми не працюємо з підрядниками. При замовленні меблів для кабінету ми все робимо самі – від замірів, ескізів до установки меблів. «Золотий Перетин» – це злагоджений колектив професіоналів. Звернувшись до нас, – Ви переконаєтеся, наскільки легко і приємно працювати з компетентною фабрикою. З нами Ви відчуваєте себе впевненими в позитивному результаті.
Відкритість процесу виробництва
Ви завжди в курсі процесу виготовлення меблів для кабінету. Знаєте, який матеріал використовується, скільки часу займає виготовлення кожного проміжного етапу. Якщо Вам цікаво, з задоволенням розповімо про більш дрібних деталях роботи. Ми любимо ділитися нашим досвідом з Вами і любимо Вас чути, таким чином можна домогтися оптимального результату. Ставку робимо на індивідуальність кожного виробу.
Розробка дизайн-проекту
Ви хочете замовити меблі для кабінету, але лише приблизно її собі уявляєте? Наш Художник створить дизайн-проект, в ньому врахує всі Ваші побажання, а наша фабрика його втілить в реальність. На ескізі Ви бачите готовий кабінет з дерева ще до того, як ми його виготовимо. Це дозволяє вносити правки на початку проекту і досягти найкращого результату.
комплексне оформлення
Наша компанія спеціалізується на комплексному виконанні робіт з виготовлення меблів з дерева. У нас Ви можете замовити від тумби до меблів для всього будинку. У комплексному вирішенні враховується існуюче настрій приміщення, Ваші побажання та очікування. При комплексному замовленні Ви отримуєте цілий і унікальний дизайн приміщення
консультації
У разі, коли у Вас є проект кабінету з дерева, але Ви не впевнені у виборі матеріалу, ми підберемо разом з Вами оптимальний варіант. «Золотий Перетин» має 20-ти річний досвід робіт у виробництві меблів. У нас працюють найкращі технологи. Наша позиція – Замовник має право знати кожен виробничий нюанс, тому ми з радістю проводимо консультації.
Досвід роботи
Наша фабрика працює на ринку з 1994 року. Ми ділимося нашим досвідом з Вами. Ваші бажання для нас – закон. А наше портфоліо – наша гордість. Високий рівень сервісу і наш професіоналізм Вас приємно здивують. Зверніться до нас і переконаєтеся в цьому самі.

уточнити вартість Ви можете, зателефонувавши по одному з номерів:

+38 (067) 238-21-71 +38 (044) 223-23-51