Сходи з дерева на замовлення

delimiter image

Сходи з дерева на замовлення – це те, що потрібно Вашому будинку і кожному шанувальнику виробів ручної роботи. Сходи з дерева важливі як з точки зору конструкції будинку, так і з точки зору дизайну. Саме сходи для будинку є стрижнем всього інтер’єрного комплексу і предметом гордості власника. Ваші сходи повинна бути величними і вишуканими.

Використання авторських ескізів, розроблених спеціально для Вас, роблять виготовлення дерев’яних сходів воістину неповторним дизайнерським шедевром. Наш художник вміло передає Вашу силу і риси характеру в вигинах сходи і солідності натуральної деревини.

Сходи на замовлення з розкішними аксесуарами

Класичні форми завжди в моді. А різьблені елементи додадуть їм вишуканості і неповторний шик. Можна також зробити коване огородження, що також неймовірно вишукано виглядає.

У нас Ви можете замовити придумані Вами сходи, які відповідає статусу. Ми втілимо Вашу мрію в реальність. Кожні сходи можна зробити предметом інтер’єру, який буде не тільки частиною меблевого ансамблю, а й прикрашати приміщення.

Ергономіка сходів на замовлення

При розробці проекту сходів з дерева доцільно організувати простір під сходами. Таким чином, можна виготовити сховище для речей, наприклад, замість шафи в передпокої. Можна облаштувати простір для вихованця, собаки, кота чи навіть рибок.

Це залежить від Вас і Ваших побажань. Кожні сходи з дерева відрізняється оригінальними комплектуючими. Фігурні, різьблені, ковані, – будь-який Ваше каприз. Звертайтеся в «Золотий Перетин», і ми разом створимо ідеальний виріб з якісного натурального дерева, який буде приносити задоволення всієї Вашої сім’ї.

Етапи замовлення і виготовлення сходів з дерева

 • Ескіз нашого художника з конструктивним зовнішнім виглядом виробу
 • Складання і узгодження проекту
 • Підготовка проектної документації
 • Підготовка необхідних для виробництва матеріалів (обробка, сушка, усунення дефектів, вада деревини)
 • Підготовка всіх заготовок для кожного елементу сходів з зашіповкой всіх суміжних площин
 • Виготовлення складових частин сходів
 • Чорновий монтаж сходів на об’єкті: сходи з усіма деталями встановлюється на об’єкті без фарбування
 • демонтаж сходів
 • Шліфування, обробка, подальше покриття зносостійкими італійськими лакофарбовими матеріалами всіх елементів сходів
 • Прикраса конструкції за допомогою декоративних різьблених, фрезерованих або токарних елементів
 • Чистовий монтаж сходів

Ми виконуємо сходи на замовлення з обраних Вами цінних порід дерева. Кожна порода дерева має свої автентичними властивостями і якостями.

Сходи на замовлення з цінних порід

Найбільш затребувані сходи з дуба, сходи з ясена. Вони зарекомендували себе, як найбільш міцні, тверді і надійні. Крім них можна також запропонувати модрину, клен, тик, а також вставки з «бубінга».

Ціна виготовлення сходів на замовлення залежить від деревини і складності конструкції. Оптимальним співвідношенням ціни і якості може похвалитися ясенова сходи.

Якщо Вам важлива надійність і міцність, яка витримає перевірку часом, єдино правильним вибором буде дубові сходи.

Сходи з дерева – неймовірно захоплююче творіння. Правильна сходи – це інженерне досконалість, втілене в деревині. Тільки уявіть, наскільки точний повинен бути розрахунок: висота сходинки, кут кроку, кількість сходинок прораховуються до міліметра.

Замовляючи сходи з дерева у нас, будьте завжди впевнені: результат не просто виправдає, а перевершить Ваші очікування. Сходи буде зручною, красивою і надійною. Такий виріб прослужить Вам і Вашим дітям.

Дерево – унікальне сировину. По своїй міцності воно порівнянне з передовими матеріалами, при цьому володіє 100% екологічністю. Цінність масиву дерева ще в тому, що в руках вправного майстра воно знаходить немислимо красиві форми. У дизайнерському оформленні колон, балясин і поручнів немає меж.

Наша компанія «Золотий Перетин» створює унікальні сходи з неповторним дизайном. Кожен виріб – у єдиному екземплярі!

Ми створюємо для Вас ідеальну сходи, вона є відображенням Вашого багатого внутрішнього світу і вишуканого смаку.

Ексклюзивні сходи з дерева для дому

Кожен будинок – унікальний. Побудувавши приватний будинок, в якому кожна стіна, двері, вікна саме такі і саме там, де повинні бути, слід пам’ятати про важливість сходів.

Сходи належним чином повинні доповнювати Ваше житло, щоб щоденне користування нею було комфортним.

У виготовлених на замовлення сходів відстань між сходинками розрахована під Ваш крок. Дерево підібрано на Ваш смак. Поручні – виготовлені за Вашими побажаннями.

А головне, – сходи створена в єдиному екземплярі.

Унікальність сходів підкреслює неповторність Вашої особистості.

Переваги сходів з натурального дерева

delimiter image
екологічно чисті матеріали
міцність дерева
унікальні дізайнерські рішення
зовнішний вигляд виробу з дерева

6 причин замовити сходи «Золотий Перетин»

delimiter image
Власне виробництво
Ми не працюємо з підрядниками. При замовленні сходів з дерева ми все робимо самі – від замірів, ескізів до установки сходів. «Золотий Перетин» – це злагоджений колектив професіоналів. Звернувшись до нас, – Ви переконаєтеся, наскільки легко і приємно працювати з компетентною фабрикою. З нами Ви відчуваєте себе впевненими в позитивному результаті.
Відкритість процесу виробництва
 Ви завжди в курсі процесу виготовлення сходів з дерева. Знаєте, який матеріал використовується, скільки часу займає виготовлення кожного проміжного етапу. Якщо Вам цікаво, з задоволенням розповімо про більш дрібних деталях роботи. Ми любимо ділитися нашим досвідом з Вами і любимо Вас чути, таким чином можна домогтися оптимального результату. Ставку робимо на індивідуальність кожного виробу.
Розробка дизайн-проекту
Ви хочете замовити сходи з дерева, але лише приблизно їх собі уявляєте? Наш Художник створить дизайн-проект, в ньому врахує всі Ваші побажання, а наша фабрика його втілить в реальність. На ескізі Ви бачите готові сходи ще до того, як ми її виготовимо. Це дозволяє вносити правки на початку проекту і досягти найкращого результату.
комплексне оформлення
Наша компанія спеціалізується на комплексному виконанні робіт з виготовлення меблів з дерева. У нас Ви можете замовити від тумби до меблів для всього будинку. У комплексному вирішенні враховується існуюче настрій приміщення, Ваші побажання та очікування. При комплексному замовленні Ви отримуєте цілий і унікальний дизайн приміщення
консультації
У разі, коли у Вас є проект дерев’яних сходів, але Ви не впевнені у виборі матеріалу, ми підберемо разом з Вами оптимальний варіант. «Золотий Перетин» має 20-ти річний досвід робіт у виробництві меблів. У нас працюють найкращі технологи. Наша позиція – Замовник має право знати кожен виробничий нюанс, тому ми з радістю проводимо консультації.
Досвід роботи
Наша фабрика працює на ринку з 1994 року. Ми ділимося нашим досвідом з Вами. Ваші бажання для нас – закон. А наше портфоліо – наша гордість. Високий рівень сервісу і наш професіоналізм Вас приємно здивують. Зверніться до нас і переконаєтеся в цьому самі.

уточнити вартість Ви можете, зателефонувавши по одному з номерів:

+38 (067) 238-21-71 +38 (044) 223-23-51