Дерев’яні євровікна на замовлення

delimiter image

Пропонуємо Вашій увазі виготовлення дерев’яних євровікон на замовлення. На сьогоднішній день найбільш популярні дерев’яні вікна з дуба.

Інтерес до євровікна з дуба викликаний популярністю і авторитетом масиву деревини, яка зарекомендувала себе, як найміцніша.

Ми також виробляємо високоякісні євровікна на замовлення з інших порід деревини за Вашим бажанням.

При виборі матеріалу ми враховуємо кліматичні особливості місцевості, де розташований Ваш будинок. Виходячи з цього формуються технічні вимоги до деревини: вологостійкість, теплоізоляція, стійкість до високих / низьких температур.

Євровікна з дерева відрізняються своєю екологічністю і довговічністю. Сучасна обробка деревини дозволяє домогтися багаторічної експлуатації виробу, що робить можливим не використовувати вікна з ПВХ.

Дерев’яні євровікна від «Золотого Перетину» захищають Вас від шуму автострад, звуків дощових крапель, від забрудненого повітря, неприємних запахів і інших різних шумо- і арома подразників.

У більшості випадків, коли будують будинок в оригінальному стилі, типорозміри вікон можуть бути нестандартної форми. У таких випадках дерев’яні євровікна стають єдиним рішенням.

Замовити нестандартні дерев’яні євровікна

Форма вікон може бути прямокутна або кругла, при цьому архітектори з «грають» розмірами, що дозволяє їх фантазія. Зараз в тренді великі вікна, також часто конструюють вітражні євровікна.

Стилістика будинку – велика сила, а стилізовані вікна вимагають особливого підходу. Якщо Ваш особняк побудований в оригінальному стилі і вікна непростої форми – ми з радістю виготовимо євровікна з дерева на замовлення.

Переваги виготовлення дерев’яних євровікон на замовлення очевидні: немає обмежень для фантазії конструктора будинку. Ви можете побудувати будинок Вашої мрії і укомплектувати його дизайнерськими високоякісними евроокнами з дуба або іншої породи деревини.

Переваги вікон із натурального дерева

delimiter image
екологічно чисті матеріали
міцність дерева
унікальні дізайнерські рішення
зовнішний вигляд виробу з дерева

Комплексне виконання замовлення євровікон в будинку надзвичайно важливо. Це джерела природного світла, без якого життя уявити неможливо. І щоб світла було достатньо, потрібно встановити якісні вікна.

У сучасному світі до вікон особливі вимоги. Вони повинні пропускати тільки світло в закритому стані. На вікна лягає функція бар’єру між забрудненнями зовнішнього світу і затишком Вашого будинку.

Ми пропонуємо Вам унікальні євровікна, які виготовляються під замовлення міліметр до міліметра до потрібного розміру. Ми робимо вироби з різьбленими візерунками, геометричними орнаментами або ж з простими лініями, які переплітаються оригінальним способом.

Виробництво дерев’яних євровікон

У виробництві євровікон використовуються різні породи деревини: від традиційного клена, ясена або дуба до червоного дерева, сапеллі або акації. Їх неповторний малюнок додасть чарівності і шарм Вашому будинку. А колір і відтінок можна змінювати спеціальними лакофарбовим покриттям вищої якості.

Ваш будинок з новими евроокнами стане ще красивішим, а також Ви будете захищені від небажаного шуму і запаху.

Звертайтеся до фахівців «Золотого Перетини» і замовляйте свої ідеальні вікна з дерева за індивідуальним ескізом.

Найчастіше замовлення євровікон – це тільки перший крок в облаштуванні житла. Ми пропонуємо свої послуги з виготовлення будь-яких меблів з дерева, а також комплексне оздоблення будинку деревом.

Ви можете замовити виготовлення вікон з дерева для цілого будинку – для кожної частини відповідної форми і розміру. Великі вікна на перший поверх, трохи менше – на другий, для нас немає меж.

Також ми виготовляємо підвіконня і батарейні решітки, різьблені накладки на куточки стін або зовнішню частину вікна, що додає дизайну неповторність, витончений стиль.

Коли Ви вирішили замовити дерев’яні вікна, починати необхідно з вибору матеріалу.

Які євровікна замовляти

Замовити євровікна з дуба зі склопакетом – це мудре рішення. Вікна з дуба – не єдиний можливий варіант. Є й інші види міцних порід деревини, які менш популярні в якості основи для вікон.

Йдеться про сапели, евкаліпта, червоному дереві. Залежно від Ваших очікувань і побажань «Золотий Перетин» пропонує широкий вибір порід деревини, з якої ми виготовляємо дерев’яні вікна на замовлення.

Дерев’яні євровікна – краще рішення для облаштування житла. Вони міцні, мають відмінну термо- і звукоізоляцією, а також гарну зносостійкість.

Дерев’яні євровікна з дуба

Дубові вікна в будинку – ознака достатку. Прийнято вважати, що дуб є втіленням надійності і потужності. Тому вікна з дуба замовляють найчастіше.

Вікна з дуба, ясена, сосни і іншої натуральної деревини не виділяють токсичних речовин, тому є абсолютно безпечними для здоров’я людей. Вони не викликають алергічних реакцій, мають високу теплоізоляцією, а також сприяють природному провітрювання приміщення. На відміну від пластикових, дубові вікна не пліснявіють, а вбирають вологу і природним чином її випаровують.

Технологія виробництва дерев’яних євровікон

  • Первинний захист деревини засобами від грибка
  • Покриття фарбами, лаками, просоченнями або грунтовками виробництва німецької фірми “Sikkens”, які дозволяють домогтися лакованої поверхні високої якості
  • Перед кожним шаром покриття дерево вручну шліфується
  • грунтовка деревини
  • Фінальне фарбування вікна

уточнити вартість Ви можете, зателефонувавши по одному з номерів:

+38 (067) 238-21-71 +38 (044) 223-23-51