Стінові панелі з дерева

delimiter image

Дерев’яні панелі для стін використовуються як облицювальний матеріал в обробці приміщень, декоративних конструкцій, перегородок, а також при виготовленні вбудованих меблів з дерева. Найвитонченіші і міцні стінові панелі виготовляються тільки з дерева. Декоративні дерев’яні панелі для стін доповнюють стиль інтер’єру і займають почесне місце при оформленні дизайну інтер’єру.

Наша компанія займається виробництвом дерев’яних панелей, це означає, що ви можете замовити у нас виріб на будь-який смак. При оформленні замовлення ми враховуємо всі Ваші побажання, геометрію приміщення, освітленість і ряд інших чинників.

Перш ніж приступити до виробництва стінових панелей з дерева, наш талановитий художник зобразить майбутнє виробів на папері. Вже на цьому етапі враховується щільність і структура деревини, колір фарбування.

Переваги дерев’яних стінових панелей

До переваг і переваг дерев’яних стінових панелей відносяться: практичність, надійність, довговічність і ексклюзивність. За панелями з дерева дуже легко доглядати: прибирати з них пил не складає труднощів. Погодьтеся, що аналогічну процедуру з шпалерами не справити.

Стінові панелі з дерева здавна відрізнялися своєю довговічністю. Правильно оброблене дерево саме по собі є натуральним і довговічним матеріалом.

Коли у Вашому будинку вже складено гармонійний меблевий ансамбль, стінна панель повинна бути виключно з натурального дерева. Натуральність матеріалів дерев’яних панелей – їх відмінна риса.

Перш ніж купити дерев’яні панелі, рекомендуємо отримати у нас безкоштовну консультацію. Наші досвідчені фахівці порадять Вам оптимальний варіант виготовлення виробів.

Дерев’яні панелі для стін від Золотого Перетину

delimiter image
экологически чистые материалы
высокая прочность
уникальные дизайнерские решения
благородный вид изделия

уточнити вартість Ви можете, зателефонувавши по одному з номерів:

+38 (067) 238-21-71 +38 (044) 223-23-51