Вхідні двері з дерева на замовлення

delimiter image

Вхідні двері – це перше, що створює враження про Власника будинку. Вишукана фурнітура, дорога деревина і чіткість ліній двері залишають незабутнє враження у гостей.

Компанія «Золотий Перетин» пропонує Вам замовити вхідні двері з масиву дерева для дому, ресторанних або інших типів приміщень, які будуть створені спеціально для Вас.

Елітні вхідні двері з дерева

Елітні вхідні двері з дерева – це імідж, надійність і стиль. «Золотий Перетин» багато років створює унікальні вхідні двері з дерева. Ви отримуєте не просто вхідні двері, а зразок витонченості Вашого смаку і відображення особистого стилю і статусу.

Ми виконуємо кожне замовлення в єдиному екземплярі і не пропонуємо вибрати Вам вхідні двері з каталогу, натомість надаємо Вам портфоліо наших робіт. Кожен виріб з дерева воістину унікально.

Створюйте правильне враження про себе завдяки елітним вхідних дверей від Золотий Перетин. Поважне становище в суспільстві зобов’язує людини відповідати своєму статусу. Тому, важлива кожна деталь Вашого вигляду, включаючи житло. Адже воно є невід’ємною частиною статусу.

Вхідні двері – це перше, що кидається в очі. Вони повинні бути естетичні, міцні і надійні. Наприклад, вхідні двері з дуба створюють враження врівноваженого спокою.

Назвіть всі Ваші побажання нашим фахівцям, наш Художник зробить ескіз, а наші вмілі майстри виготовлять виріб, ідентичний ескізу. Ми знаходимо підхід до кожного Замовника.

Вхідні двері з дерева від «Золотий Перетин» – це на 100% авторська робота. Наші вхідні двері з дерева – це екологічно чистий і високоякісний продукт. Вхідні двері з натурального дерева виглядають по істині царствено.

Переваги вхідних дверей з натурального дерева

delimiter image
екологічно чисті матеріали
міцність дерева
унікальні дізайнерські рішення
зовнішний вигляд виробу з дерева

6 причин замовити вхіді двері «Золотий Перетин»

delimiter image
Власне виробництво
Ми не працюємо з підрядниками. Все робимо самі – від замірів, ескізів до установки. «Золотий Перетин» – це злагоджений колектив професіоналів. Звернувшись до нас, – Ви переконаєтеся, наскільки легко і приємно працювати з компетентною фабрикою. З нами Ви відчуваєте себе впевненими в позитивному результаті.
Відкритість процесу виробництва
 Ви завжди в курсі того, що відбувається. Знаєте, який матеріал використовується, скільки часу займає виготовлення кожного проміжного етапу. Якщо Вам цікаво, з задоволенням розповімо про більш дрібних деталях роботи. Ми любимо ділитися нашим досвідом з Вами і любимо Вас чути, таким чином можна домогтися оптимального результату. Ставку робимо на індивідуальність кожного виробу, обговорюємо з Вами всі варіанти
Розробка дизайн-проекту
Ви хочете замовити вхідні двері з дерева, але лише приблизно їх собі уявляєте? Наш Художник створить дизайн-проект, в ньому врахує всі Ваші побажання, а наша фабрика його втілить в реальність. На ескізі Ви бачите готові вхідні двері ще до того, як ми їх виготовимо. Це дозволяє вносити правки на початку проекту і досягти найкращого результату.
комплексне оформлення
Наша компанія спеціалізується на комплексному виконанні робіт з виготовлення меблів з дерева. У нас Ви можете замовити від тумби до меблів для всього будинку. У комплексному вирішенні враховується існуюче настрій приміщення, Ваші побажання та очікування. При комплексному замовленні Ви отримуєте цілий і унікальний дизайн приміщення
консультації
У разі, коли у Вас є проект вхідних дверей, але Ви не впевнені у виборі матеріалу, ми підберемо разом з Вами оптимальний варіант. «Золотий Перетин» має 20-ти річний досвід робіт у виробництві меблів. У нас працюють найкращі технологи. Наша позиція – Замовник має право знати кожен виробничий нюанс, тому ми з радістю проводимо консультації.
Досвід роботи
Наша фабрика працює на ринку з 1994 року. Ми ділимося нашим досвідом з Вами. Ваші бажання для нас – закон. А наше портфоліо – наша гордість. Високий рівень сервісу і наш професіоналізм Вас приємно здивують. Зверніться до нас і переконаєтеся в цьому самі.

уточнити вартість Ви можете, зателефонувавши по одному з номерів:

+38 (067) 238-21-71 +38 (044) 223-23-51