Меблі для ванної на замовлення

delimiter image

Меблі для ванної кімнати потрібні в кожному будинку. На сьогоднішній день меблі для ванної в основному представлені на ринку, як щось другорядне і другосортне. Компанія «Золотий Перетин» приділяє особливу увагу меблям для ванної кімнати на замовлення.

Ми прекрасно розуміємо естетичну і функціональну значимість меблів для ванної. З цієї причини ми ретельно підходимо до підбору матеріалів, захисних поверхонь і фурнітури.

Меблі для ванної з натурального дерева виготовляються на замовлення за авторськими ескізами. До кожного проекту меблів для ванної ми підходимо індивідуально, адже Ваша ванна повинна бути ексклюзивною, унікальною і ергономічною.

Використовуючи натуральне дерево в виробництві меблів для ванної, вдається домогтися 100% якості та довговічності виробів. Довірте побудова елітних меблів для ванної кімнати компанії «Золотий Перетин».

Переваги меблів для ванної з натурального дерева

delimiter image
екологічно чисті матеріали
міцність дерева
унікальні дізайнерські рішення
зовнішний вигляд виробу з дерева

6 причин замовити меблі для ванної Золотий Перетин

delimiter image
Власне виробництво
Ми не працюємо з підрядниками. При виготовленні меблів для ванної кімнати ми все робимо самі – від замірів, ескізів до установки меблів для ванної кімнати. «Золотий Перетин» – це злагоджений колектив професіоналів. Звернувшись до нас, – Ви переконаєтеся, наскільки легко і приємно працювати з компетентною фабрикою. З нами Ви відчуваєте себе впевненими в позитивному результаті.
Відкритість процесу виробництва
 Ви завжди в курсі того, що відбувається. Знаєте, який матеріал використовується, скільки часу займає виготовлення кожного проміжного етапу. Якщо Вам цікаво, з задоволенням розповімо про більш дрібних деталях роботи. Ми любимо ділитися нашим досвідом з Вами і любимо Вас чути, таким чином можна домогтися оптимального результату. Ставку робимо на індивідуальність кожного виробу, обговорюємо з Вами всі варіанти
Розробка дизайн-проекту
Ви хочете замовити меблі для ванної, але лише приблизно її собі уявляєте? Наш Художник створить дизайн-проект, в ньому врахує всі Ваші побажання, а наша фабрика його втілить в реальність. На ескізі Ви бачите готові меблі для ванної кімнати ще до того, як ми її виготовимо. Це дозволяє вносити правки на початку проекту і досягти найкращого результату.
комплексне оформлення
Наша компанія спеціалізується на комплексному виконанні робіт з виготовлення меблів з дерева. У нас Ви можете замовити від тумби до меблів для всього будинку. У комплексному вирішенні враховується існуюче настрій приміщення, Ваші побажання та очікування. При комплексному замовленні Ви отримуєте цілий і унікальний дизайн приміщення
консультації
У разі, коли у Вас є проект ванної кімнати, але Ви не впевнені у виборі матеріалу, ми підберемо разом з Вами оптимальний варіант. «Золотий Перетин» має 20-ти річний досвід робіт у виробництві меблів. У нас працюють найкращі технологи. Наша позиція – Замовник має право знати кожен виробничий нюанс, тому ми з радістю проводимо консультації.
Досвід роботи
Наша фабрика працює на ринку з 1994 року. Ми ділимося нашим досвідом з Вами. Ваші бажання для нас – закон. А наше портфоліо – наша гордість. Високий рівень сервісу і наш професіоналізм Вас приємно здивують. Зверніться до нас і переконаєтеся в цьому самі.

уточнити вартість Ви можете, зателефонувавши по одному з номерів:

+38 (067) 238-21-71 +38 (044) 223-23-51