Комплексне оформлення інтер’єру з натурального дерева

delimiter image

Дерево – це унікальний шляхетний і найкрасивіший матеріал, який незамінний в дизайні інтер’єрів квартир, будинків та офісів. Неможливо собі уявити вишуканий дизайн без дорогої ексклюзивної дерев’яних меблів. Вона привносить в приміщення особливу атмосферу розкоші, досконалості і неповторною естетики. Для того, щоб дерев’яні меблі заграла усіма барвами у Вашому домі, необхідно комплексно підійти до підбору стилістики інтер’єру приміщення.

Успіх кожного інтер’єрного і дизайнерського проекту залежить від того, наскільки грамотно і продумано підібрана меблі, аксесуари та матеріали.

ТМ “Золотий перетин” пропонує свої послуги по комплексному оформленню Вашого будинку або офісу. Наші дизайнери і художники складуть кілька варіантів дизайн-проектів різних стилістичних напрямків. Для нас не існує кордонів в ідеях, адже керуємося ми індивідуальністю і неповторністю. При розробці проекту ми врахуємо всі Ваші побажання, щоб Ви відчували себе в обраній обстановці комфортно, впевнено і затишно.

Спальня, кухня, вітальня або бібліотека – кожне приміщення буде по-своєму особливим і індивідуальним. Інтер’єр квартири або офісу стане Вашою гордістю, яку Ви будете демонструвати своїм гостям, колегам, діловим партнерам.

Переваги інтер’єру з натурального дерева

delimiter image
екологічно чисті матеріали
міцність дерева
унікальні дізайнерські рішення
зовнішний вигляд виробу з дерева

6 причин замовити комплексне оформлення інтер’єру Золотий Перетин

delimiter image
Власне виробництво
Ми не працюємо з підрядниками. Все робимо самі – від замірів, ескізів до установки. «Золотий Перетин» – це злагоджений колектив професіоналів. Звернувшись до нас, – Ви переконаєтеся, наскільки легко і приємно працювати з компетентною фабрикою. З нами Ви відчуваєте себе впевненими в позитивному результаті.
Відкритість процесу виробництва
 Ви завжди в курсі того, що відбувається. Знаєте, який матеріал використовується, скільки часу займає виготовлення кожного проміжного етапу. Якщо Вам цікаво, з задоволенням розповімо про більш дрібних деталях роботи. Ми любимо ділитися нашим досвідом з Вами і любимо Вас чути, таким чином можна домогтися оптимального результату. Ставку робимо на індивідуальність кожного виробу, обговорюємо з Вами всі варіанти
Розробка дизайн-проекту
Ви хочете замовити меблi, але лише приблизно їх собі уявляєте? Наш Художник створить дизайн-проект, в ньому врахує всі Ваші побажання, а наша фабрика його втілить в реальність. На ескізі Ви бачите готовий вирiб ще до того, як ми його виготовимо. Це дозволяє вносити правки на початку проекту і досягти кращого результату.
комплексне оформлення
Наша компанія спеціалізується на комплексному виконанні робіт з виготовлення меблів з дерева. У нас Ви можете замовити від тумби до меблів для всього будинку. У комплексному вирішенні враховується існуюче настрій приміщення, Ваші побажання та очікування. При комплексному замовленні Ви отримуєте цілий і унікальний дизайн приміщення
консультації
У разі, коли у Вас є проект, але Ви не впевнені у виборі матеріалу, ми підберемо разом з Вами оптимальний варіант. «Золотий Перетин» має 20-ти річний досвід робіт у виробництві меблів. У нас працюють найкращі технологи. Наша позиція – Замовник має право знати кожен виробничий нюанс, тому ми з радістю проводимо консультації.
Досвід роботи
Наша фабрика працює на ринку з 1994 року. Ми ділимося нашим досвідом з Вами. Ваші бажання для нас – закон. А наше портфоліо – наша гордість. Високий рівень сервісу і наш професіоналізм Вас приємно здивують. Зверніться до нас і переконаєтеся в цьому самі.

уточнити вартість Ви можете, зателефонувавши по одному з номерів:

+38 (067) 238-21-71 +38 (044) 223-23-51