Виготовлення меблів з дерева

руководство Золотое Сечение

Виробництво меблів з натурального дерева – це місткий, складний і відповідальний процес, ми любимо працювати для створення прекрасних і довговічних авторських меблевих виробів. На нашому меблевому виробництві кожен етап робіт розписаний по годинах і хвилинах, що забезпечує монолітність не тільки процесу, а й цілісність дерев’яних меблів.

Наше виробництво обладнане всіма необхідними агрегатами для втілення в життя будь-якої авторської задумки. Ми працюємо з натуральною сировиною – деревиною, яка має свої особливості і властивості, наші співробітники на виробництві знають їх досконало.

Власний меблевих цех, досвід майстрів, знання теорії і практики обробки деревини, використання дорогих екологічно чистих матеріалів, цінні породи дерева, якісна фурнітура і наше бажання творити – далеко не повний перелік заслуг та якостей «Золотий Перетин».

При замовленні меблів з дерева в «Золотий Перетин» наші менеджери охоче поділяться досвідом і за Вашим бажанням розкажуть весь процес виробництва меблів з натурального дерева в деталях.

НАШ ЦЕХ 1200 м2

delimiter image
Производство "Золотое сечение"
Производство "Золотое сечение"
Производство "Золотое сечение"
цех Золотое Сечение
цех Золотое Сечение
цех Золотое Сечение