Художня ковка

delimiter image

Ексклюзивні ковані вироби від ТМ «Золотий Перетин»

Художня ковка може виступати як елементом інтер’єру, так і екстер’єру. Все починається з ескізу художника – в залежності від виробу і виконуваних функцій, ми створимо ескіз красивого виробу, виходячи з ваших уподобань і функціональних особливостей виробу. А після цього до роботи приступають майстри-ковалі.

Рівень наших майстрів ви можете зрозуміти по представленим роботам в портфоліо, починаючи від простих прямих огорож та ґрат на вікна та двері, закінчуючи такими виробами, як гнуті огорожі, вішалка з драконом.

Кожен ескіз, а в результаті виріб, виконується індивідуально, не використовується ніяких штампованих елементів, які зараз реалізуються на кожному кроці. Ваш виріб – тільки Ваш, ексклюзивний, вын ніде не повториться.

Як виготовляється індивідуальний шикарний виріб

На прикладі досить цікавою і складною роботи ми продемонструємо Вам, дорогі друзі, як виготовляється ексклюзивний виріб.

Спочатку на підставі функціональності і побажань зовнішнього вигляду розробляється ескіз. У нього вноситься ряд змін, грунтуючись на Ваших побажаннях, щоб кінцевий виріб повністю відповідав Вашому смаку і стилю інтер’єру (екстер’єру). На прикладі виробу “Дракон” ми більш детально розберемо весь процес виготовлення.

Спочатку були розроблені ескізи

За затвердженим ескізом ми вже змогли приступити до втілення шикарного виробу в життя. Оскільки робота досить складна, даний виріб на всіх етапах проходив додаткове узгодження з майбутнім своїм Власником.

Виготовивши каркас, основні контури і надавши виробу зовнішній вигляд, наближений до його кінцевої форми, ми привезли і показали виріб Замовнику для затвердження.

Уважно вислухавши побажання, “Дракон” придбав і доповнився поліпшенями, щоб повністю відповідати нашій меті: відповідати цілком і без компромісів високим вимогам і смакам Господаря.

І тепер виріб прикрашає будинок, доповнює затишком інтер’єр, а крім того, як не дивно, служить вішалкою.

Переваги кованих виробів від ТМ Золотий Перетин

delimiter image
екологічно чисті матеріали
міцність дерева
унікальні дізайнерські рішення
зовнішний вигляд виробу з дерева

уточнити вартість Ви можете, зателефонувавши по одному з номерів:

+38 (067) 238-21-71 +38 (044) 223-23-51